© 2018

Analýza a statistiky:

Webové      stránky      monitorujeme      a      analyzujeme pomocí    analytických    služeb.    Žádné    z    údajů,    které pomocí     této     služby     analyzujeme,     nejsou     Vašimi osobními údaji.   Pomocí    této    služby    zjišťujeme    návštěvnost    a    geo- grafické   údaje,   informace   o   prohlížeči   a   operačním systému,   ze   kterého   na   naše   webové   stránky   přistu- pujete.   Všechny   tyto   informace   využíváme   pro   mar- ketingové      účely,      pro      účely      dalšího      zlepšování webových   stránek   a   obsahu   a   také   pro   účely   právní ochrany.

Zasílání novinek na email:

V    případě,    že    máte    zájem    od    VitaHarmony,    s.r.o. dostávat    akční    nabídky    produktů    prostřednictvím emailu,   který   nám   sdělíte   a   udělíte   souhlas   s   tako- vým   využíváním   Vaší   emailové   adresy,   budeme   tento email zpracovávat výhradně k těmto účelům.   VitaHarmony,      s.r.o.      nepředává      takto      získanou emailovou adresu žádným dalším subjektům. V   případě,   že   se   kdykoli   v   budoucnu   rozhodnete,   že již   od   VitaHarmony,   s.r.o.      nechcete   dostávat   emaily pro   tento   účel,   můžete   odvolat   svůj   souhlas   se   zpra- cováním    uvedené    emailové    adresy    zde,    emailem: vedeni@vitaharmony.cz     nebo    písemně    na    adresu sídla společnosti.

Zásady ochrany osobních údajů

1 | 2 | 3
(strana 3 ze 3)
“Osobní data našich zákazníků jsou pro nás stejně důležitá, jako zákazník sám. Proto se u nám musí mít jako v bavlnce. Jejich bezpečnost je v našem zájmu.”